С решение на правителството Община Сливен получава имот - частна държавна собственост на ул. „Старо ямболско шосе“ в гр. Сливен.

08.05.2026 13:44

С решение на правителството Община Сливен получава собствеността върху имот - частна държавна собственост на ул. „Старо ямболско шосе“ в гр. Сливен. Той представлява терен със сгради в него и ще бъде използван за изграждане на парк с детски и спортни площадки, зона за кучета, места за отдих на открито и паркинг. Общината ще трябва да прехвърли имота на държавата, ако не реализира предвиденото до пет години от придобиването му.


Прикачени файлове:

Решение

Достъпност